Wersje językowe
O firmie Dolina Noteci

 

Zakłady Mięsne „Łmeat – Łuków” S.A. są firmą, której wyroby od prawie 40 lat goszczą na stołach zarówno rodzimych, jak i zagranicznych konsumentów. Wieloletnia tradycja oraz posiadane doświadczenie odnoszące się zarówno do produkcji wędlin, jak i dań gotowych pozwalają z całą pewnością zaliczyć te zakłady do grona krajowych liderów w tych segmentach rynku.

Długoletnia tradycja zobowiązuje, jednakże Zakłady Mięsne „Łmeat- Łuków” S.A. jako firma oparta na wiedzy i bogatym doświadczeniu, nieustannie poszukuje dla siebie nowych wyzwań oraz kierunków rozwoju, by w sposób efektywny zaspokajać wciąż rosnące oczekiwania rynku.

Produkcja karmy dla zwierząt ma dużą dynamikę wzrostu. Myśląc o tym obszarze rynku Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. zakupiły Zakłady Mięsne „Dolina Noteci” w Polanowie i tam, po adaptacji zakładu, rozpoczęły produkcję karmy mokrej dla zwierząt domowych.

Wciąż rosnący popyt zrodził pomysł rozszerzenia gamy asortymentowej, a co za tym idzie − zwiększenia mocy produkcyjnych naszych zakładów. Z uwagi na to do zakładu w Polanowie zakupiona została jedna z najnowocześniejszych na świecie linii do produkcji karmy mokrej w postaci mięsnych kawałków w sosie oraz galaretce.

Od początku naszej działalności filozofia działania przyjęta zarówno przez właścicieli zakładu, jak i władze spółki zakładała produkcję karmy na najwyższym światowym poziomie. W codziennej produkcji cel ten osiągamy dzięki stosowaniu wyłącznie świeżych rodzimych surowców najwyższej jakości oraz nie stosowaniu w procesach produkcji syntetycznych barwników, środków nęcących oraz konserwujących. Receptury są komponowane przez doświadczonych technologów.

Pragniemy, aby nabywcy, którzy po raz pierwszy decydują się na zakup naszych karm, wprowadzili je do diety swoich pupili na stałe − bez obaw o ich zdrowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl