Wersje językowe
O firmie Lenda

 

Lenda Original i Lenda Nature zostały stworzone w 2013 roku w młodej i nadchodzącej firmie z myślą o stworzeniu czegoś nowego i odżywczego dla kotów i psów. Naszym celem jest zaspokojenie twojego najlepszego przyjaciela poprzez oferowanie smacznych przepisów z najlepszymi dostępnymi składnikami odżywczymi.

Poszukujemy doskonałości we wszystkich składnikach, które podlegają surowej kontroli jakości. Wszystkie muszą być ze składników przeznaczonych do spożycia przez ludzi, NIE mogą być genetycznie zmodyfikowane i NIE zawierają hormonów. Po przybyciu do naszych zakładów dokładnie testujemy wszystkie produkty pod kątem stałej jakości i bezpieczeństwa, a jeśli nie spełniają naszych kryteriów, są odrzucane.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naturalnych składników, których używamy w naszych przepisach, spełnia dietetyczny cel, jakim jest maksymalne wykorzystanie właściwości organoleptycznych i odżywczych. Z tego powodu na naszym opakowaniu znajduje się pieczęć „holistyczna”. Ponadto nie używamy konserwantów ani sztucznych aromatów, co oznacza, że jesteśmy jedną z najbardziej zrównoważonych i zdrowych karm dla zwierząt domowych w zakresie naturalnych.

Naturalne jest zdrowe, Holistyczne to zdrowie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl