Wersje językowe
O firmie MERIDIANA AGRI

 

Firma MERIDIANA AGRI została założona w 1992 roku.

Od momentu powstania zajmuje się produkcją i sprzedażą pasz dla zwierząt hodowlanych: bydła, bawołów, owiec, kóz, świń, koni, kurcząt, kur niosek i królików, a także dodatków, witamin , minerałów i produktów dla zwierząt gospodarskich .
Dzięki doskonałej jakości i wysokim technologiom zastosowanym w procesie produkcyjnym MERIDIANA AGRI zdobyła godne miejsce w tym segmencie rynku.
W ramach rozwoju firmy przy stałej współpracy ze specjalistami w dziedzinie żywienia zwierząt, przez hodowców i weterynarzy, firma rozszerzyła produkcję i stworzyła fabrykę produkującą karmę dla psów i kotów VINCENT.

Aby zapewnić doskonałą jakość pasz MERIDIANA AGRI przeprowadza dokładną analizę mikrobiologiczną HACCP na wszystkich stosowanych surowcach, zwracając szczególną uwagę na brak mikotoksyn .
Misją firmy jest wytwarzanie najlepszego pożywienia dla zwierząt domowych przy jednoczesnej ochronie środowiska.

TRADYCJE I INNOWACJE

Altamura to żyzna kraina o bogatej historii, a także miejsce, w którym znajduje się fabryka karm dla zwierząt domowych Vincent.
VINCENT to siła, godność, zdrowie, witalność i energia. Słowa te charakteryzują firmę i jej produkty.

Nasz główny cel to opieka nad zwierzętami. Idealna równowaga między chęcią innowacji, szacunkiem dla tradycji i zaangażowaniem w pracę doprowadziła rodzinę Lanzon do stworzenia doskonałego produktu.
Karmy dla zwierząt to biznes, w którym przetrwają tylko najlepsi. Aby zostać jednym z nich, trzeba wybierać surowce najwyższej jakości tak aby stworzyć skuteczną metodę do zapewnienia bezpieczeństwa produktów i ochrony środowiska.

Weterynarze, dietetycy i hodowcy odgrywają ważną rolę w fabryce VINCENT.

Połączenie praktycznej i technicznej wiedzy specjalistycznej jest idealnym kluczem do stworzenia najlepszej karmy dla zwierząt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl